Regionalni aktiv Hrvatskoga društva za primijenjenu lingvistiku Pula ima posebnu čast pozvati vas na predavanje pod nazivom Hrvatski jezični sadržaji na mreži dr. sc. Milice Mihaljević, znanstvene savjetnice u trajnome zvanju s Odjela za hrvatski standardni jezik Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje. Predavanje će se održati 4. lipnja 2018. u 13 sati u Dvorani Slavka Zlatića Sveučilišta Jurja Dobrila u Puli (I. M.
Ronjgova 1).

Milica Mihaljević ugledna je hrvatska lingvistica, voditeljica Odjela za hrvatski standardni jezik Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje autorica većeg broja knjiga, priručnika i radova iz područja terminologije, leksikologije i standardologije. Autorica je i urednica Školskoga rječnika hrvatskoga jezika, Hrvatskoga pravopisa, Pregleda gramatike hrvatskoga jezika, Hrvatskog terminološkog priručnika ujedno i dobitnica Nagrada Grada Zagreba za izniman rezultat u teorijski utemeljenome radu u promicanju znanosti u prosvjeti.

Radujemo se vašem dolasku!

Plakat: