Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

Fakultet za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije

Pozivamo studente i sve zainteresirane da se jave na poziv za provedbu anketiranja turista na plažama gradova Poreč, Novigrad i Labin (područje Rabac) u svrhu realizacije projekta INTERREG Mediteran „Models of Integrated Tourism in the MEDiterranean Plus - MITOMED+ (Modeli integriranih oblika turizma na Mediteranu plus) koji provodi Institut za poljoprivredu i turizam u Poreču. Vrijeme provedbe anketiranja je fleksibilno, krajem lipnja te tijekom srpnja i kolovoza.

Uvjeti:

• odgovornost
  • komunikativnost
  • poželjno je iskustvo u anketiranju
  • poželjno je osnovno poznavanje stranih jezika (engleski, njemački, talijanski),

Uz prijavu na Javni poziv obavezno je dostaviti životopis na hrvatskom jeziku.
O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u roku 8 dana od završetka javnog poziva.
Prijave sa potrebnom dokumentacijom se dostavljaju u roku od 14 dana od dana objave Javnog poziva putem web stranica na sljedeće mail adrese: kristina@iptpo.hr i tina@iptpo.hr.
Za sve dodatne informacije možete se javiti na broj telefona 052/408-308.