U četvrtak, 22. studenog 2018. godine, naša asistentica Sanja Dolenec, gostovala je i održala predavanje na prestižnom Sveučilištu Greenwich (London, Ujedinjeno Kraljevstvo). Bila je to iznimna prilika da se studentima Greenwicha predstavi naše Sveučilište Jurja Dobrile u Puli te Fakultet za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije.

Sveučilište Greenwich je osnovano 1890. godine, a tamo studira više od 22 000 studenata iz 176 zemalja svijeta. U okviru kolegija Promocija turizma, koje se izvodi na Faculty of Business, Sanja je održala predavanje na temu promocije Istre i Pule - turističkih destinacija bogatog kulturnog naslijeđa i iznimnog potencija za razvoj kulturnog turizma.

Studenti su pozvani na ERASMUS studijski boravak i ono što veseli je što su pokazali veliki interes za realizaciju programa mobilnosti upravo na našem Sveučilištu i Fakultetu.

Pogledajte galeriju fotografija snimljenu u Greenwichu.