Zadovoljstvo nam je pozvati sve studente i ostale zainteresirane da nam se pridruže na gostujućem predavanju "Menadžment kamping usluga i trendovi u kampingu" kojeg Fakultet za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije organizira u suradnji s Kamping udruženjem Hrvatske (KUH), a održat će se 19. prosinca 2018. u prostoru "Stanice 55" na adresi Preradovićeva 1 s početkom u 17 sati.

Kamping udruženje Hrvatske (KUH) je neprofitna strukovna udruga koja zastupa kamping sektor u Republici Hrvatskoj. Kao najjača nacionalna kamping udruga, uz potporu Ministarstva turizma, provodi projekt u cilju unapređenja sustava obrazovanja i osposobljavanja kadrova u turizmu, odnosno u kamping sektoru. U sklopu projekta  gostujuće predavanje održat će doc. dr. sc. Josipa Cvelić Bonifačić, vanjska suradnica Fakulteta za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije.