Poštovani budući studenti FITIKS-a, započele su prijave željenih studijskih programa. Mi vam nudimo zanimljive studijske programe iz područja humanističkih ili kombinacije humanističkih i društvenih područja znanosti.

Na FITIKS-u možete studirati:

1. Kulturu i turizam
  2. Talijanski jezik i književnost
  3. Dvopredmetni studij Kultura i turizam i talijanski jezik i kultura
  4. Jezičnu i interkulturalnu medijaciju

Naše studijske programe upisujete automatski kroz sustav Postani student. Više možete saznati na:

Sve informacije o postupku prijave na preddiplomske i diplomske studije pronađite na:

Ovo je posebno vrijedno za one koji su završili srednju školu prije 2010., završili srednju školu do 2018. ili su možda završili srednju školu u inozemstvu. Podsjećamo da vodite brigu o rokovima upisa, a to možete pratiti na sljedećoj poveznici:

Pogledajte važne informacije na stranici Upisi, a pratite i naše objave na Facebook-u, YouTube-u ili Instagram-u. Pridružite nam se na FITIKS-u!