Dekanica izv. prof. dr. sc. Tea Golja i tajnica Sandra Lorenzin posjetile su partnersku ustanovu u Portu, Portugalu - Escola Superior de Hotelaria e Turismo u sklopu Erasmus programa mobilnosti. Cilj posjete bio je, pored održavanja nastave i posjete partnerskoj ustanovi, razmjena iskustva, dogovaranje mogućnosti provedbe zajedničkih međunarodnih znanstvenih istraživanja i projekata u području kulture i turizma, te promocija i predstavljanje našeg Fakulteta studentima iz Portugala.

Tea i Sandra susrele su se i s našim studentima iz Pule koji trenutno provode ljetni semestar u Portu. Prekrasna iskustva naših studentica diplomskog studija Kultura i turizam Nevije, Darije, Jane i Monike, te našeg studenta Groucha Bona s preddiplomskog studija sigurno će namamiti i mnoge druge studente da se odluče na prekrasno međunarodno iskustvo i provedu jedan semestar u inozemstvu.

Pogledajte galeriju fotografija iz Portugala.

O ovoj posjeti je izvjestila i partnerska ustanova:

Ovu aktivnost možete popratiti i na Facebooku: