Izvanredna epidemiološka situacija nastala uslijed pandemije COVID-19 promijenila je mnogo toga, između ostalog i način studiranja. Stoga Medijska grupa FITIKS-a, u realizaciji studentske radijske emisije Malo kulture, malo turizma nastavlja s radom u virtualnom okruženju. Danas, 30. travnja 2020. na Radio Maestralu (95.4 FM) u 16 sati bit će emitirana 8. epizoda. Središnja tema je preddiplomski sveučilišni studij Jezična i interkulturalna medijacija koji je tekuće akademske godine upisao prvu generaciju studenata zbog čega smo ga odlučili detaljnije predstaviti.

Ovaj put u goste nam dolazi doc. dr. sc Tanja Habrle, voditeljica studija koja daje detaljan uvid u njegov sadržaj i ono što se njime omogućuje. U drugom dijelu ugostit ćemo i studente koji su ga upisali, a koji će nam otkriti što ih je na to motiviralo i kakva su njihova dosadašnja iskustva.

Stoga #ostanimo doma i slušajmo se i dalje na Radio Maestralu (95,4 FM).