Produljen rok za dostavu sažetaka i...

S obzirom na otežane životne i radne okolnosti tijekom pandemije uzrokovane COVID-19 bolešću, rok za dostavu sažetaka i radova za sudjelovanje na međunarodnoj znanstvenoj konferenciji 13. Medijski dijalozi na temu "Digitalna transformacija obrazovanja za medije – Ideje i prakse iz zemalja bivše Jugoslavije" produžen je do 15. lipnja 2021.

Podsjećamo, konferencija koja će se održati od 24. do 26. rujna 2021., jedna je od aktivnosti međunarodnog znanstvenog institucionalnog projekta "Visokoškolsko obrazovanje novinara u digitalnom okruženju" (HEJDE) Fakulteta za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije i rezultat je suradnje s crnogorskim Istraživačkim medijskim centrom Podgorica te međunarodnim znanstvenim časopisom "Medijski dijalozi".

Pozivamo zainteresirane autore da radove i ispunjene obrasce na engleskom ili crnogorskom, koji se mogu pronaći na službenoj stranici HEJDE projekta pod sekcijom Scientific conference, šalju na e-poštu medijskidijalozi@gmail.com.

Radovi pristigli u roku i pozitivno recenzirani bit će objavljeni u posebnom broju časopisa "Medijski dijalozi".

Detaljnije o konferenciji dostupno je na mrežnim stranicama HEJDE projekta.