OBAVIJESTI:

UNWTO Affiliate Member

Obavijesti (PLIDA)
Fakultet za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije je ovlašteni centar za provođenje PLIDA ispita.  Ispiti su priznati od Ministarstva vanjskih poslova i Ministarstva znanosti Republike Italije, a položeni ispit i ostvareno uvjerenje važeći su dokument o poznavanju jezika u svrhu upisa na talijanska sveučilišta ili za zapošljavanje u Italiji i zemljama EU.
Međunarodni PLIDA ispiti
Fakultet za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije je ovlašteni centar za provođenje PLIDA ispita. Ispiti su priznati od Ministarstva vanjskih poslova i Ministarstva znanosti Republike Italije, a položeni ispit i ostvareno uvjerenje važeći su dokument o poznavanju jezika u svrhu upisa na talijanska sveučilišta ili za zapošljavanje u Italiji i zemljama EU.