OBAVIJESTI:

UNWTO Affiliate Member

U 7. epizodi studentske radijske emisije FITIKS-a Malo kulture, malo turizma, emitiranoj u četvrtak, 27. veljače 2020. godine s početkom u 16 sati na Radio Maestralu, članovi Medijske grupe tematizirali su – maškare, a slušatelje su, kao i inače, kroz temu vodili Tin Katinić i Katarina Bratulić.

U prvom dijelu studenti donose informacije o ključnim pojmovima i nekim tradicionalnim običajima naših krajeva povezanim u pokladno vrijeme. Razgovor s Pustom – kreativan je radio uradak u ovoj epizodi emisije. U goste nam je ovaj put došao maškarani gost Stefano Marinčić, član karnevalske grupe Veli vrh-Valmade koji je opisao svoje dojmove ovogodišnjih karnevalskih aktivnosti. Tijekom emisije smo se zabavljali slušajući domaće pjesme na temu maškara kojima smo naglasili karnevalsku atmosferu.

Za sve one koji su propustili naše prvo emitiranje uživo, 7. epizodu smo postavili na MixCloud FITIKS-a pa je svakako poslušajte, a mi se slušamo krajem mjeseca s novim temama.