Sveučilište Jurja Dobrile u Puli objavilo je Natječaj - 3. upisni rok za upis studenata u prvu godinu sveučilišnih preddiplomskih studija, prvu godinu integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija i prvu godinu stručnih studija u akademskoj godini 2019./2020.

Prijave za upis i razredbeni postupak primaju se do 1. listopada 2019. godine, a donose se osobno ili šalju preporučeno poštom.

Više o uvjetima upisa možete pročitati u tekstu Natječaja, a obrasce i prijavne listove za dodatne provjere i prijave možete pronaći na stranici Upisi u I. godinu studija u akademskoj godini 2019./2020.

Više informacija o preddiplomskim studijima Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli možete pronaći na popisu svih studijskih programa Sveučilišta.