Obavijesti projekta 3DandVRforVET
U okviru projekta „3D and Virtual Reality Technologies for VET“ održana je online konferencija u organizaciji Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, Znanstveno – tehnološkog instututa VISIO. Na konferenciji su sudjelovali voditelj projekta izv. prof. dr. sc. Sven Maričić, prorektor za istraživanje, umjetnost i suradnju prof. dr. sc. Marinko Škare, akademik Miroslav Radman (Mediteranski institut za istraživanje života - MediLS) , dr. Branka Bernard (MediLS), Mladen Merćep (MediLS ), Tinka Vidović (MediLS), Damir Medved (Ericsson Nikola Tesla), izvjestitelj Europskog parlamenta za program Digitalna Europa Valter Flego, europska inovatorica 2017. godine Michela Magaš te umjetnica Martine – Nicole Rojina.
Održan uvodni sastanak projekta „3D...
U okviru Erasmus+ projekta „3D and Virtual Reality Technologies for VET“ - 3DandVRforVET, projektni broj: 2019-1-HR01-KA202-061006 5. i 6. svibnja 2020. godine održan je uvodni sastanak partnerskog konzorcija. Sukladno trenutnim okolnostima, dvodnevni je sastanak održan virtualno. Projektni menadžer izv.prof.dr.sc. Sven Maričić otvorio je međunarodni sastanak uvodnom riječi te najavio izv. prof. dr. sc. Valtera Boljunčića - Prorektora za suradnju, inovacije i transfer tehnologija.